Біла Церква

В змаганнях візьмуть участь сім спорстменів із Білоцерківщини, тож, ймовірно, медалева скарбничка громади ще поповниться нагородами.

Спортсмен із Білої Церкви став бронзовим призером чемпіонату Європи з джиу-джитсу - зображення

15 лютого в Римі стартував чемпіонат Європи з бразильського джиу-джитсу. За підсумками першого дня змагань білоцерківчанин Максим Служавий став бронзовим призером чемпіонату. Про це повідомили на Facebook-сторінці Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради.

Змагання триватимуть до 20 лютого. Цьогоріч учасниками змагань в складі збірної команди України стали сім представників білоцерківської громади Intelligent Jiu Jitsu Bila Tserkva на чолі зі своїм тренером Михайлом Арцимовичем, тож, ймовірно, медалева скарбничка громади ще поповниться нагородами. Виступатимуть спортсмени в наступні дні:

·        Віктор Горбовський – 19 лютого у категорії Master 1 (чоловіки 30-35 років), чорні пояси;

·        Михайло Арцимович – 19 лютого у категорії Master 2 (чоловіки 35-40 років), чорні пояси;

·        Олександра Яковенко – 20 лютого у категорії Female Juvenile 2 (дівчата, 17 років), сині пояси.

Нагадаємо, вчора Україна здобула першу медаль на зимових Олімпійських іграх. Олександр Абраменко виборов срібло зі фрістайлу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.