Новини
Культура
Україна-суспільство

Солодка музика: кондитерська корпорація будуватиме у столиці концертний зал


Для цього соціально-культурного проєкту Roshen придбала у Києві виставлений на продаж через SETAM Палац культури ім. С. П. Корольова.

Фото: google.com/maps/ Вячеслав Боряк

Мова про приміщення по вулиці Миколи Василенка, 15а, загальною площею 5727,2 кв. м. Як йдеться у повідомленні корпорації, для створення багатофункціонального концертного залу міжнародного класу розглядалося декілька ділянок, кожна з них мала свої плюси та мінуси.

Планується, що концертний зал стане новою архітектурною пам'яткою не лише національного, а й міжнародного значення. Адже концертні зали – це культурна інфраструктура поза часом. І за минуле десятиріччя в багатьох розвинених державах вже реалізований або наразі реалізується проєкт концертного залу, філармонії чи оперного театру світового рівня.

Ці об'єкти завжди були, є і будуть підтримувати престиж країни. Водночас у Києві концертного залу, який би відповідав сучасним міжнародним стандартам, немає, оскільки створений в радянські часи комплекс українських концертних залів застарів як фізично, так і морально.

Фото: pixabay.com

Найближчим часом буде проведено презентацію проекту із наданням детальної інформації.

Зазначимо, як писав «Погляд», держава продала київський готель «Дніпро», ціна якого перевищила всі очікування влади, сягнувши 1 млрд 111 млн грн. За інформацією «Погляду», стартова ціна будівлі у центрі столиці становила 80 923 400 грн. Президент Володимир Зеленський переконаний, що держава не повинна конкурувати з бізнесом у тому, що бізнес зазвичай робить краще, у цьому випадку – керує готелями.

У дописі Зеленського зазначено, що уже проведено майже 8 тис. аукціонів, на яких було продано майна, що належало державі й органам місцевої влади, на загальну суму близько 2,7 млрд грн.

Також ми розповідали, що Укрпошта планує продати свій головний офіс на Хрещатику.