Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київ

Сьогодні в Києві та області знову будуть застосовані планові графіки відключень

Також світло вимикатимуть іще в шістьох регіонах.

Сьогодні в Києві та області знову будуть застосовані планові графіки відключень - зображення

8 листопада, протягом доби будуть застосовані планові графіки відключень для споживачів у м. Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській областях. Як повідомляє Укренерго, введення графіків аварійних відключень, поки що, не передбачається.

Зазначається, що обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій.

Українців вкотре закликають дотримуватися ощадливого споживання електроенергії та не вмикати одночасно в мережу декілька потужних електроприладів впродовж дня, особливо в пікові години споживання – з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00. Поки ви економите, енергетики працюють над відновленням енергетичної інфраструктури.

Сьогодні в Києві та області знову будуть застосовані планові графіки відключень - зображення

Як повідомлялося раніше,  нові пошкодження ускладнили ситуацію в енергосистемі України. За словами президента, росія пошкодила 40% енергетичної інфраструктури України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.