Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Нові пошкодження ускладнили ситуацію в енергосистемі України, – Укренерго

Надалі величина необхідного обмеження споживачів буде регулюватися залежно від поточної ситуації в енергосистемі.

Нові пошкодження ускладнили ситуацію в енергосистемі України, – Укренерго - зображення

Вранці 31 жовтня ворог знову завдав масованого ракетного удару по об’єктах енергетичної інфраструктури. Як повідомляють в Укренерго, нові пошкодження ускладнили ситуацію в енергосистемі України. 

Зазначається, що стабілізаційні графіки погодинних відключень, які були введені з шостої години ранку в усіх регіонах країни, наразі скасовані.

Натомість для ліквідації аварій, спричинених наслідками ракетних обстрілів, в окремих регіонах операторами розподільчих мереж (обленерго) введені  локальні обмеження споживачів в межах областей.

Також наголошується, що надалі величина необхідного обмеження споживачів буде регулюватися залежно від поточної ситуації в енергосистемі.

Всіх, у кого є світло просять споживати електрику заощадливо, що допоможе втримати баланс в енергосистемі і не допустити аварійних пошкоджень електромереж через перенавантаження.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на Київщині вводять екстрені відключення світла.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.