Новини
Суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Сьогодні на Київщині очікується великий дефіцит електроенергії: в регіоні будуть екстрені відключення

Мешканців столиці також попросили підготуватися до того, що обмеження можуть розпочатися вже з ранку.

Сьогодні на Київщині очікується великий дефіцит електроенергії: в регіоні будуть екстрені відключення - зображення

7 листопада на Київщині прогнозується дефіцит в енергосистемі на 23% більший, ніж це передбачено графіками стабілізаційних відключень. Про це повідомили в ДТЕК Київські регіональні електромережі.

"У Київській області знову зростає споживання електроенергії, тому енергосистема зазнає ще більшого дисбалансу, ніж раніше. Тому НЕК Укренерго надав розпорядження застосувати екстрені відключення світла 7 листопада", –

ДТЕК Київські регіональні електромережі

Відтак, з 6 до 7 ранку відключення буде відбуватися згідно графіку. З 7 ранку – будуть застосовані екстрені відключення, під час яких графіки не діють.

До слова, відключення світла 7 листопада чекає й на столицю, а також на низку областей.

"З 6:00 і до кінця доби будуть активними графіки планових відключень м. Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській,  Полтавській областях. Області, які потерпатимуть від відключень ніхто не обирав – це наслідок руйнувань енергетичної інфраструктури після атак ракет та дронів. Нагадаємо, що об’єднана енергосистема України зазнала масованих ракетних атак 10-го, 11-го, 17-го, 22 жовтня та 2 листопада", –

Укренерго

Сьогодні на Київщині очікується великий дефіцит електроенергії: в регіоні будуть екстрені відключення - зображення

В енергетичній компанії зазначають, що сьогодні також будуть діяти й екстрені аварійні відключення в окремих областях. Їх будуть запроваджувати обленерго у випадку, якщо дефіцит буде більшим, ніж закладено в графіки. У випадку запровадження аварійних відключень електроенергія може зникати раніше від плану, а обмеження споживання тривати довше.

Як повідомлялося раніше,  нові пошкодження ускладнили ситуацію в енергосистемі України. За словами президента, росія пошкодила 40% енергетичної інфраструктури України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.