Новини
Україна
Біла Церква

Сьогодні на Білоцерківщині заплановані вибухові роботи

Мешканців району закликали зберігати спокій.

Сьогодні на Білоцерківщині заплановані вибухові роботи - зображення

Сьогодні на Білоцерківщині буде гучно. Як повідомляють в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації впродовж світлового дня 6 грудня на ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр", що в Білоцерківському районі, заплановано проведення вибухових робіт.

Зазначається, що дані роботи пов’язані з технологічними роботами. Тож мешканців пристоличного регіону закликали зберігати спокій, бути обачними, а також слідкувати за інформацією лише з офіційних джерел.

Нагадаємо, на Київщині піротехніки ДСНС ліквідували майже 75 тис. вибухонебезпечних предметів. Всього з початку робіт фахівці очистили 21660,63 га території, з них 5057,58 га – с/г угідь, 61,29 га – акваторії водних об’єктів. Також піротехніки перевірили 2129 домогосподарств, 284 об’єкти, 1898,93 км автомобільних доріг, 1393,31 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.