Новини
Новини Київської області
Білоцерківський район

Сьогодні на Білоцерківщині пройдуть вибухові роботи: буде гучно

Мешканців пристоличного регіону закликають зберігати спокій.

Сьогодні на Білоцерківщині пройдуть вибухові роботи: буде гучно - зображення

Сьогодні, 22 березня, упродовж дня на Рокитнянському гранітному кар’єрі заплановані вибухові роботи. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

Зазначається, що "гучні" роботи, пов’язані з технологічними процесами, ймовірно, підриватимуть породу в кар’єрі.

У зв’язку з проведенням вибухових робіт у громадах Білоцерківського району можливо чути вибухи. Тож жителів пристоличного регіону закликають зберігати спокій та бути обачними.

Нагадаємо, на Київщині вже знищено майже майже 75 тис. вибухонебезпечних предметів. Всього з початку робіт фахівці очистили 21660,63 га території, з них 5057,58 га – с/г угідь, 61,29 га – акваторії водних об’єктів. Також піротехніки перевірили 2129 домогосподарств, 284 об’єкти, 1898,93 км автомобільних доріг, 1393,31 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу.

арто зазначити, що на сьогодні 11,4 тис. га в Бучанському, Вишгородському та Броварському районах потребують обстеження та розмінування.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.