#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
День в історії

Сьогодні – День Конституції України

28.06.2022
Зеленський пообіцяв, що будуть дотримані всі норми Конституції щодо територіальної цілісності України.

Сьогодні – День Конституції України - зображення

Сьогодні, 28 червня, в Україні відзначають державне свято – День Конституції. Саме в цей день 26 років тому було ухвалено Основний Закон нашої держави.

28 червня 1996 року о 9 годині 18 хвилин, після майже доби безперервної роботи, депутати Верховної Ради ухвалили і ввели в дію Конституцію. Цьогоріч державне свято припадає на вівторок, який мав би бути вихідним днем, проте через повномасштабну війну, яку розв'язала росія проти України, а отже й дію воєнного стану, вихідного не буде.

Уранці 28 червня президент Володимир Зеленський звернувся з нагоди Дня Конституції України, пообіцявши, що будуть дотримані всі норми Конституції щодо територіальної цілісності України.

Нагадаємо, стаття 17 Конституції України наголошує, що "захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу".

"Для нас – 17-та стаття Конституції України. Захист України – це найважливіші функції держави і справа всього українського народу. Ми не маємо іншого вибору, аніж захищати свій вибір. Наш обов’язок – захищати наші права. Права, гарантовані Конституцією", –

президент України Володимир Зеленський

Володимир Зеленський запевнив, що ворога буде вигнано з держави, а українці знову отримають свої демократичні права на свободу та життя.

Нагадаємо, Володимир Зеленський заявив під час свого виступу на саміті лідерів G7, що хоче, щоб війна в Україні закінчилася до кінця року.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.