Здоров'я
За кордоном

Штам “Омікрон” поширюється швидше ніж інші штами (ВІДЕО)

16.12.2021
Штам "омікрон" поширюється дуже швидко, кількість випадків подвоюється кожні два - три дні. У ВООЗ пояснюють, що у зв'язку з "омікроном" необхідно продовжувати вакцинувати населення, зокрема розподіляючи бустерні дози вакцин.

Спеціальний представник Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) з боротьби з COVID-19 Девід Набарро заявив про надзвичайно високу швидкість поширення штаму коронавірусу "омікрон".

"У нас у ВООЗ є достатньо інформації, яка зазначає, що цей (штам - ІФ) поширюється дуже швидко, з подвоєнням кількості випадків кожні два - три дні", - заявив він телеканалу Sky News.

Він зазначив, що в таких умовах уникнути високої смертності вдасться лише за великого успіху. За словами Наварро, він "ніколи не був більш стурбованим" коронавірусом, ніж зараз.

Він також сказав, що йдеться про "дуже серйозну ситуацію" і лише про початок "надзвичайного прискорення" поширення хвороби.

Набарро пояснив, що у зв'язку з "омікроном" необхідно продовжувати вакцинувати населення, зокрема розподіляючи бустерні дози вакцин. З іншого боку, необхідно скоротити поширення вірусу за допомогою мінімізації соціальних контактів усім без винятку.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.