Події
За кордоном

Шольц: поставки нафти і газу з росії вивели з-під санкцій через енергобезпеку Європи

В ЄС не бачать іншого способу забезпечити постачання енергії до Європи.

Шольц: поставки нафти і газу з росії вивели з-під санкцій через енергобезпеку Європи - зображення

Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, повідомляє Die Welt. Політик зазначив, що постачання енергоносіїв з рф навмисно було виведено з-під санкцій, оскільки інших способів забезпечити енергобезпеку Європи зараз немає. Шольц переконаний, що енергопостачання має "істотне значення для послуг, що становлять спільний інтерес, та для повсякденного життя наших громадян".

"Європа навмисно вивела постачання енергоносіїв з Росії з-під санкцій. Всі наші кроки розроблені таким чином, щоб сильно вдарити по росії і бути стійкими у довгостроковій перспективі", – пояснив Шольц. 

Між тим, федеральний уряд та його партнери в Європейському союзі та за його межами вже кілька місяців "повним ходом" працюють над розробкою альтернативних джерел енергії.

"Але це не відбувається за один день. Тому це було свідоме рішення з нашого боку продовжити діяльність комерційних компаній у сфері енергопостачання з росією", – сказав Шольц.

Насамкінець Шольц заявив, що Німеччина вітає всі міжнародні зусилля, спрямовані на те, щоб відреагувати на російське вторгнення в Україну далекосяжними та цілеспрямованими санкціями.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.