Новини
Новини Київської області

Школи Київської області забезпечать ноутбуками


До кінця 2021 року школи 65 громад Київщини отримають нову техніку.

Фото: pixabay.com

У пресслужбі Київської обласної держадміністрації повідомили, що у школи області планують доставити до кінця поточного року 3395 ноутбуків. Їх розподілять між 231 навчальним закладом.

Як наголосив очільник облдержадміністрації Василь Володін, розвиток цифрового освітнього середовища, застосування нових методів і засобів навчання – це важливі й актуальні завдання, над якими працює керівництво області.

«Переконаний, що забезпечення педагогів новими ноутбуками тільки позитивно вплине на організацію освітнього процесу. Особливо це актуально та важливо зараз, коли наші педагоги та учні часто змушені працювати в дистанційному режимі»

Василь Володін

Варто відзначити, що закупівля техніки відбувалася спільним коштом з державного та обласного бюджетів. Загалом витратили понад 53,8 мільйона гривень.

Нагадаємо, в Україні презентували інструмент для оцінки безпеки шкіл, розроблений ЮНІСЕФ, який стане частиною національної системи автоматизованого інформаційного комплексу освітнього менеджменту (АІКОМ).

Раніше повідомлялося, що попри карантинні обмеження, цього року школи Київщині вчасно підуть на зимові канікули.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.