Школа-семінар "Проблеми розвитку регіонів України" в Богуславі
Музеї історії Богуславщини спільно з Товариством дослідників України організували та провели 18-ту школу-семінар "Проблеми розвитку регіонів України".
В програмі наукового заходу працювали три секції: із децентралізації, історична та природнича.
В цей день до Богуслав з'їхались науковці з різних куточків України. Двадцять п'ять науковців протягом дня презентували свої наукові дослідження задля поліпшення соціально-культурного простору нашої держави.
Музею історії Богуславщини учасники школи-семінару залишили по собі свої доробки, а Тіна Пересунько з інституту української археографії та джерелознавства подарувала свою монографію "Культурна дипломатія: місія капели Олександра Кошиця (1919-1924)". Було домовлено про співпрацю на наступний рік, щоб гідно відзначити 145-ту річницю з дня народження Кошиці.