Шахістка з Бучанського клубу виборола «золото» на Чемпіонаті Київщини
![Шахістка з Бучанського клубу виборола «золото» на Чемпіонаті Київщини Шахістка з Бучанського клубу виборола «золото» на Чемпіонаті Київщини - зображення](/storage/resized/lg/news/993bdcd6-8ecf-47cf-b5d5-788aa438041c/348550209_1980693212285712_8726874759568368382_n.jpg)
Кубки додому забрали лише четверо з них. Це вихованка Бучанського центру «KIWI» Катерина Куц – у категорії до 10 років.
А також Анастасія Борутя з Білої Церкви – у категорі до 8 років, Андрій Матвійчук з Переяслава – у категорії до 8 років та Андрій Дудніков з Броварів – у категорії до 10 років.
Організували Чемпіонат Центр творчого навчання «KIWI», за підтримки Бучанської міськради та Київської обласної федерації шахів. І за сприяння Благодійної організації «Фонд Іллі Грабора» та «SET Catering».
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.