Новини
Київщина
Васильків
Кримінальні новини

Сергія Пашинського заарештували за стрілянину в жителя Васильківщини

08.10.2019 Надiя Проценко 0

7 жовтня Печерський районний суд Києва виніс рішення про арешт колишнього депутата Верховної Ради від «Народного фронту» Сергія Пашинського до 4 грудня поточного року без права внесення застави. Такий запобіжний захід було прийнято у зв’язку з кримінальним провадженням через стрілянину в мешканця Васильківського району В’ячеслава Хімікуса 31 грудня 2016 року.

Сергія Пашинського заарештували за стрілянину в жителя Васильківщини

На засіданні суду був присутній Олексій Турчинов, який прокоментував арешт Пашинського: «Справу сфабрикували з приводу умисного нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Це юридичний нонсенс. Усі матеріали справи це доводять. Але Сергій витримає ці випробування і вийде на волю».

Адвокат Пашинського Андрій Федур заявив, що буде оскаржувати рішення суду, назвавши ув’язнення свого підзахисного подарунком Володимиру Путіну на день народження, оскільки Пашинcький є «одним із п’яти головних ворогів Росії». Також адвокат заявив, що життя самого Пашинського під загрозою.

Перш ніж Сергія Пашинського повезли із зали суду до Лук’янівського СІЗО, він прокоментував ситуацію так: «Вони думають, що посадивши мене за грати, залякають моїх друзів і весь український народ. Я не лякаюсь. Я буду проходити всі ці кола пекла і впевнений у нашій перемозі».

За матеріалами Strana.ua