#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я

Серед дітей стрімко збільшилася кількість захворювань на COVID-19 (ВІДЕО)

26.01.2022
Нещодавно МОЗ спростило доступ підлітків до вакцинації проти COVID-19.

В Україні стрімко збільшується кількість дітей, інфікованих COVID-19. Найбільше підтверджених випадків захворювання на COVID-19 серед дітей від 10 до 14 років.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство охорони здоров'я України дозволило вакцинуватися підліткам від 12 років. Відтепер для того, щоб вакцинувати дитину 12-17 років від коронавірусної хвороби, батькам достатньо просто записати її до будь-якого пункту чи центру щеплення. Вакцинуватися від COVID-19 вони можуть препаратом від Pfizer.

Раніше повідомлялося, що в Україні планують дозволити вакцинацію від COVID-19 дітям від 5 років.

Загалом за весь час пандемії в Україні захворіло понад 237 тисяч дітей. До слова, станом на 26 січня в Україні на COVID-19 захворіла 24 321 особа, серед них 2 809 дітей та 642 медпрацівники. 

Також повідомлялося, що кожна третя дитина в Україні не щеплена від поліомієліту.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.