#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Здоров'я
Україна-суспільство

МОЗ спростило COVID-вакцинацію підлітків: що треба знати

17.01.2022
Так, було скасовано вимогу про обов’язкову наявність усіх рутинних щеплень для вакцинації дітей від 12 до 17 років проти COVID-19.

МОЗ спростило COVID-вакцинацію підлітків: що треба знати - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомили на офіційному ресурсі Міністерства охорони здоров'я.

Наказом МОЗ № 64 від 13 січня затверджено, що відтепер для того, щоб вакцинувати дитину 12–17 років від коронавірусної хвороби, батькам достатньо просто записати її до будь-якого пункту чи центру щеплення.

При цьому батькам треба мати із собою свідоцтво про народження (для дітей 12-13 років) або паспорт та ідентифікаційний код (для дітей 14-17 років) для того, щоб дані про вакцинацію внесли в електронну систему охорони здоров’я. Також повідомляється, що дітям 12-13 років для щеплення необхідна згода одного з батьків або опікуна. 

Адреси та контакти центрів та пунктів можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, після введення бустерної дози можна буде отримати новий COVID-сертифікат, який діятиме 270 діб із дати її введення. Згенерувати його можна буде в "Дії" орієнтовно наприкінці січня 2022 року.

До того часу буде чинним сертифікат про попередню повну вакцинацію.

Варто зауважити: про те, що в Україні запроваджують бустерну вакцинацію проти COVID-19, стало відомо наприкінці минулого року.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.