Новини
Суспільство
Дати
Україна-суспільство

Серце україни б‘ється в ритмі її захисників. ІА "Погляд" вітає з Днем захисника України (ВІДЕО)

Інформаційна Агенція "Погляд" вітає захисників і захисниць, які стоять на охороні нашої держави.

У п’ятницю, 14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України та День козацтва.

З давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Саме на свято Покрови в Україні відбувалася Велика рада, на якій обирали гетьмана і визначали, як козацтву жити далі. Образ козака як українського лицаря і захисника рідної землі близький кожному українцю.

Інформаційна Агенція "Погляд" вітає захисників і захисниць, які стоять на охороні нашої держави. Це не лише день військових, тому що захищають Україну і цивільні люди, і волонтери, і медики. Сотні тисяч українців щодня ризикують власним життям для збереження демократичних цінностей та територіальної цілісності нашої держави, а також - миру в Європі.

Пам’ятаючи подвиги славетних козаків та українських повстанців, ми продовжуємо боротьбу за проти московського режиму.

Як писав "Погляд", цьогоріч цей День має особливе значення для всіх українців.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.