Події
Економіка

США виділять 20 мільйонів доларів для посилення українських кордонів (ВІДЕО)

Кошти виділять в рамках проєкту Державної прикордонної служби та Посольства США з посилення безпеки північної та східної ділянок кордону України.

Сполучені Штати виділять Україні 20 мільйонів доларів в рамках проєкту Державної прикордонної служби та Посольства США з посилення безпеки північної та східної ділянок кордону.

Зазначимо, що відповідний план спільних дій було підписано у Черкаській області представниками Держприкордонслужби та дипломатичної установи.

"Сьогодні ми маємо черговий план технічної допомоги, ми підписали план цієї взаємодії, план спільних дій для реалізації і підвищення спроможності Держприкордонслужби", - зазначив перший заступник голови ДПСУ Володимир Нікіфоренко.

Як повідомили в українському прикордонному відомстві, спільний проєкт діятиме наступного року, у січні. Він передбачає можливість надання Держприкордонслужбі безпілотних авіаційних систем, спецтранспорту, засобів відеомоніторингу, зв'язку, екіпірування.

Нагадаємо, очільник МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна поки не бачить зміни ситуації на українсько-російському кордоні після перемовин президентів США Джо Байдена та Росії Володимира Путіна.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.