Самбіст з Миронівки - срібний призер чемпіонату Європи
В польському місті Жешув завершився чемпіонат Європи з бойового самбо.
З чудовими результатами повернувся з Польщі 16-річний Олександр Гуляєв з Миронівки, який став срібним призером змагань серед представників Німеччини, Молдови, Франції, Грузії, Вірменії, Білорусі, Чехії та багатьох інших країн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71769338_520896808698792_5442035060830109696_n.jpg)
Олександр з тренером Максимом Морозенко завітали до Миронівського міського голови Віталія Савенка. Юний спортсмен та його тренер подякували очільнику ОТГ та депутатському корпусу за фінансову підтримку, повідомляє Миронівська міська рада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71546538_520897015365438_7932381060397006848_n.jpg)