Рятувальник з Кагарлика - переможець Кубку України з гирьового спорту
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72065070_2739013409450803_2996315390671323136_n.jpg)
Дмитро Терещенко з 19-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Кагарлик став переможцем у Відкритому Кубку Асоціації гирьового спорту України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72187148_2739013412784136_5469501754645151744_n.jpg)
"Хочемо побажати завжди і всюди проявляти себе так само впевнено, рішуче, сміливо і гідно! Нехай успіх і удача завжди будуть на твоєму боці! Бажаємо перемог і натхнення!", - йдеться на сторінці ГУ ДСНС України в Київській області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71653830_2739013399450804_7352557868391858176_n.jpg)