Блоги

Руслана Халапов: Флешмоб продюсера проєкту «Крим: 10 років окупації» на підтримку борців за звільнення Криму

У Facebook користувачі з хештегом #10роківокупації діляться власними спогадами, пов’язаними з півостровом — про втрату дому, боротьбу за права, безпеку рідних чи літній відпочинок. 

Руслана Халапов: Флешмоб продюсера проєкту «Крим: 10 років окупації» на підтримку борців за звільнення Криму - зображення

Хочу поділитись трохи спогадами. Найтепліший краєвид в моїй пам'яті. Сподіваюсь, побачити його знову. Це - вид на Судак з підйому на гору Манджил-Кая, неподалік від мого дому. Я піднімався на цю гору сотні разів, різними маршрутами, до своїх улюблених місць; взявши просто трохи харчів, води та вдягнувши навушники з улюбленою музикою.

Судацька природа, гори, море, стрікотіння цикад, запах розпечених сонцем полину та ялівцю, солоний вітер - це частина тих спогадів, що я несу з собою завжди, всі ці роки, поки я перебуваю поза Кримом. Це те, що надає мені силу, коли опускаються руки. P.S.: Розкажіть і Ви вашу історію про Крим. У кожного вона різна, але цінна. Не забувайте ставити хештег #10роківокупації

Руслана Халапов: Флешмоб продюсера проєкту «Крим: 10 років окупації» на підтримку борців за звільнення Криму - зображення

Діліться своїми спогадами про Крим у постах в соцмережах, публікуйте у фото — із хештегом #10роківокупації. Переходьте за ним і читайте історії про Крим, запрошуйте до участі у флешмобі своїх друзів.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Руслана Халапов

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.