Проекти

Розмова на сексуальну тему з дітьми: як це відбувається

13.10.2021 Созанська Ірина 0

Розмова на сексуальну тему з дітьми: як це відбувається - зображення
Розмова на сексуальну тему з дітьми: як це відбувається

Розмова на сексуальні теми вимагає від батьків великого такту і делікатності, тому варто прислухатися до порад спеціалістів, які точно знають як поговорити з дітьми “про це”. Мама і тато вчать своїх дітей життю з усіма її проблемами, включаючи сексуальні. Вони виховують дітей, передаючи їм свій позитивний досвід і вміння; розмовляють на всі теми до яких виникає інтерес, в тому числі й ті, що стосуються сексуальної сфери.

Ми приведемо декілька важливих етапів цікавості дітей щодо теми сексу та розкажемо, як можна уникнути у розмові лицемірства, обману і неприродності та водночас не вдавати, що ви приховуєте від дитини щось брудне і ганебне

Відповіді на питання, що цікавлять дітей питання залежать від віку.

Наприклад, у віці 3 - 5 років на питання «звідки беруться діти» досить правдивої, але дуже короткої відповіді.

5-8 річні діти можуть вже почути щось від однолітків та робити свої, іноді невірні висновки. Тут теж треба спокійно та ґрунтовно відповідати на конкретні питання дитини, не розвиваючи тему, якщо немає запиту.

Помічено, що в стабільних сім'ях зі сприятливим психологічним кліматом сексуальне виховання протікає, як правило, спокійно і поступово, і у дітей в результаті формується серйозне ставлення до життя.

Відсутність домашнього виховання призводить до того, що кожна сексуальна проблема в підлітковому і молодому віці викликає бурхливі неадекватні реакції, нерідко провокує цинізм, брутальність, різні форми протесту або стан емоційного шоку з відходом в себе, невротичними порушеннями.

На думку багатьох сексологів, батьки, які серйозно і з повною залученістю ставляться до сексуального виховання своїх дітей і при цьому самі не інфантильні та «правильно виховані», не потребують проходженні спеціальних сексологічних курсів, тому, що їх подружній і батьківський досвід виявляється достатнім для бесід на ці теми й робить можливим вибір найбільш слушного місця і часу.

Детальніше про цю тему можна дізнатися у випуску програми "Батьки і діти".

Youtube канал "Погляд цікава Київщина"

Наш канал Instagram

Наша сторінка Facebook Погляд Цікава Київщина 

Підписуйтесь на наші сторінки та слідкуйте за новим та цікавим медіаконтентом.