Новини
Російсько-Українська війна

росія відповідатиме за всі вкрадені активи України, – Зеленський

Верховний суд Франції залишив у силі рішення про стягнення на користь українського Ощадбанку з держави-агресора.

росія відповідатиме за всі вкрадені активи України, – Зеленський - зображення

Президент Володимир Зеленський заявив, що росія відповідатиме за всі вкрадені активи України та компаній. Про це він сказав у традиційному вечірньому зверненні, коментуючи рішення Верховного суду Франції.

"Верховний суд Франції залишив у силі рішення про стягнення на користь українського Ощадбанку з держави-агресора. Сума з нарахованими відсотками – майже 1,5 мільярда доларів.

Цей судовий процес тягнувся ще з 2015 року. Понад шість років боротьби, десятки тисяч сторінок юридичних документів, багато надій і не менше скепсису, який дехто висловлював... Але є ця перемога для України. Росія відповідатиме за всі вкрадені активи Української держави та компаній.

Це перша перемога державної компанії в судах проти Росії щодо захопленого в Криму", –

президент України Володимир Зеленський

Також Глава держави розповів про ситуацію з українською енергосистемою. Він зазначив, що наразі найбільше відключень у Києві та області, на Львівщині, в Житомирській області, на Хмельниччині, Полтавщині, Вінниччині та в Закарпатті. президент наголосив, що попри те, що генерація та постачання електрики постійно збільшується, відновити 100% енергосистеми, якою вона була до початку російського енерготерору, зараз неможливо.

Нагадаємо, Зеленський і “дух України” стали символом року за версією Time. А в жовтні український народ на чолі із Зеленським отримали премію Сахарова. Премія Сахарова — головна нагорода Євросоюзу в області прав людини.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.