Новини
Світ-суспільство
Україна-суспільство
За кордоном

Зеленський і “дух України” стали символом року за версією Time (ВІДЕО)

Успіх Зеленського як військового лідера ґрунтується на тому, що мужність поширилася серед політичного керівництва України в перші дні вторгнення, коли всі зрозуміли, що президент залишився в Києві.

Американський журнал Time назвав президента Володимира Зеленського та "дух України" символом 2022 року.

В ЗМІ зазначається, що в своєму житті багато українців брали до рук будь-яку зброю, яку могли знайти, щоб захищати свої міста від загарбників, озброєних танками та ударними гелікоптерами.

Успіх Зеленського як військового лідера ґрунтується на тому, що мужність поширилася серед політичного керівництва України в перші дні вторгнення, коли всі зрозуміли, що президент залишився в Києві. Журнал згадує експрезидента України Віктора Януковича, який втік з Києва у 2014 році і досі проживає в росії.

Також, як писав "Погляд", у виданні українського президента порівнюють із британським прем'єром часів Другої світової війни Вінстоном Черчиллем. Financial Times зазначає, що наразі Зеленський завдяки видатному прояву лідерських якостей та сили духу заслужив на місце в історії.

До слова, в жовтні український народ на чолі із Зеленським отримали премію Сахарова. Премія Сахарова — головна нагорода Євросоюзу в області прав людини.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.