#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
За кордоном

Росія планує розмістити ядерну зброю біля берегів США (ВІДЕО)

17.01.2022
Це зможе спровокувати загострення за зразком Карибської кризи.

Росія на тлі невдалих переговорів у Женеві робить натяки про те, що може розмістити власну ядерну зброю біля берегів США. Це може бути як наземна ядерна зброя, так і ракети на підводних човнах.

Про це повідомляє американське видання The New York Times.

"Були натяки, що ядерну зброю можуть перекинути, можливо, недалеко від узбережжя Сполучених Штатів — і це скоротить запас часу після запуску ракет до п'яти хвилин, що потенційно може спричинити протистояння, схоже з Карибською кризою 1962 року", – повідомляє видання.

Зазначається, що один з високопоставлених дипломатів Росії в Женеві заявив, що Москва розглядає розміщення деяких систем озброєння в певних місцях.

Американська розвідка також повідомляє, що Росія вивчає можливості для розміщення своєї ядерної зброї в нових місцях – або тактичну ядерну зброю, або арсенал гіперзвукових ракет.

Зазначимо, ще в листопаді 2021 року  Володимир Путін говорив про те, що Росія в будь-який момент може висунути атомні підводні човни з гіперзвуковими ракетами до берегів США.

Нагадаємо, Північна Корея здійснила вже третій запуск ракети за 2022 рік.

Раніше повідомлялося, що п’ять країн світу, члени так званого клубу P5, або N5, обіцяють уникнути ядерної війни. Китайська Народна Республіка, Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії, Сполучені Штати Америки, Французька Республіка та Російська Федерація вважають своєю першочерговою відповідальністю зниження стратегічних ризиків та недопущення війни між державами, які мають ядерну зброю.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.