Світ-суспільство

росія має негайно вивести свої війська з ЗАЕС, - Заява Євросоюзу та 42 країн світу (ВІДЕО)

15.08.2022
Влада Євросоюзу спільно з представниками 42 країн закликала росію вивести війська з території Запорізької атомної електростанції. Про це йдеться у їхній спільній заяві.

Влада Євросоюзу спільно з представниками 42 країн закликала росію вивести війська з території Запорізької атомної електростанції.

Про це йдеться у їхній спільній заяві. Наголошується, що контроль російських військових загрожує дотриманню принципів ядерної безпеки Міжнародного агентства з атомної енергії.

Тому росія має негайно вивести свої військові сили і весь інший несанкціонований персонал із Запорізької атомної електростанції, її найближчих околиць та всієї України, щоб оператор та українська влада могли відновити свої суверенні обов’язки, а законний оперативний персонал міг працювати без зовнішнього втручання та неприйнятно важких умов праці.

Країни також вкотре наголосили, що вторгнення росії і її подальша присутність на ядерних об’єктах України підвищують ризик ядерних аварій.


Провайдер Інтернет послуг Best - це Швидкісний інтернет та якісне телебачення у Михайлівці-Рубежівці.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.