Події
За кордоном

Росія готує провокації проти своїх же військових: в усьому звинуватять Україну (ВІДЕО)

Спецслужби країни-агресора, щоб звинуватити Україну, вдалися до провокацій щодо своїх же військовослужбовців.

Як повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони, спецслужби РФ готують провокації проти військовослужбовців російських Збройних сил, щоб звинуватити в цьому Україну. 

"За інформацією воєнної розвідки України, 13 січня у 3 омсбр ЗС Придністровського регіону Республіки Молдова було проведено службову нараду, під час якої до особового складу доведено, що очікуються провокації зі сторони України в районі н. п. Ковбасна (артсклади оперативної групи військ РФ)", – йдеться у повідомленні.

Проінформовані джерела повідомляють, що розпорядження про приведення бригади у вищі ступені бойової готовності не було, однак було наголошено на тому, що особовий склад має бути готовим "за першою командою" виконувати завдання за призначенням.

Водночас зазначається, що на сьогодні відпустки та звільнення особового складу не скасовані, але командирам, за даними розвідки, наказали довести до підлеглих необхідність прибути до військової частини за визначеним сигналом.

Нагадаємо, Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило напередодні, що РФ розпочала масштабну перевірку боєздатності окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.