Події
Україна-суспільство

Робота в тилу: в Україні запустили платформу для волонтерів

Ресурс допомагає у пошуку волонтерів тим, кому потрібні «вільні руки», та в пошуку занять тим, хто хоче допомогти.

Робота в тилу: в Україні запустили платформу для волонтерів - зображення

Як розповів засновник сервісу Артур Федоренко, офіційно біржа запустилася 28 лютого. Проте ідея з’явилася вже наступного дня після початку війни, коли він особисто зіткнувся з величезною кількістю запитів у соцмережі серед свого оточення. Про це повідомляє Hromadske.

"У цей важкий для нас час я хочу максимально допомогти нашій Україні. Часто бачу, як люди хочуть допомогти, але не знають, де їм знайти відповідну роботу. Натомість на платформі можна знайти релевантний наявний запит або ж створити свій профіль з описом того, чим саме людина може допомогти", — пояснює засновник ініціативи.

Перевагою платформи він називає каталогізований та актуальний контент.

"Чати, пости та сторіз у мережах і телеграм-каналах дуже швидко губляться. А платформа все централізує і фільтрує за категоріями. Людина, яка опублікувала запит, отримує відгуки охочих безпосередньо на платформі. Тут можна й листуватися", — пояснює Федоренко.

За його словами, зараз на платформі вже зареєструвалися понад тисяча людей, створили більше як 300 запитів і пропозицій. Долучитися до ініціативи можна за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.