#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Резніков заспокоїв щодо російських військ біля кордонів (ВІДЕО)

28.01.2022
Олексій Резніков повідомив, що кількість військ РФ, що у квітні минулого року, що наразі – фактично однакова.

На українських кордонах наразі не спостерігається жодних явищ чи дій військового характеру, які б помітно відрізнялись від дій Росії навесні минулого року. Єдина відмінність, за якою Україна уважно стежить, – це ситуація в Білорусі.

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков на годині запитань до уряду у Верховній Раді.

"Ми володіємо усією повнотою інформації і в деяких моментах уточнюємо дані наших іноземних колег", – сказав міністр.

Олексій Резніков підкреслив, що Україна володіє всією повнотою інформації закордонних розвідників. Відмінність у цифрах щодо концентрації військ повʼязана з відстанню та трактуванням цієї відстані.

"Хтось вказує цифри щодо присутності російських військ на відстані до 200 км від державного кордону України, а хтось – до 400 км. Ми використовуємо дані щодо зони до 200 км, тому що вони більш точно відображають тенденції", – пояснив він.

Також він зауважив, що Росія взимку завжди починає військовий навчальний період – по всій Росії пересуваються війська. Зараз інформацію про це поширюють навмисно – це засіб тиску, і не тільки на Україну.

"Ми попереджали західних партнерів, що метою Кремля є не стільки Україна, скільки підрив НАТО та ЄС. Ми попереджали, що буде атака на країни Балтії. І вона сталася. Що після цього буде ескалація, якщо не буде відповіді. І ескалація проти Польщі сталася. Таке неможливо було уявити ще рік тому", – додав очільник оборонного відомства України.

Нагадаємо, США скликають Радбез ООН через російську агресію в Україні. Американці занепокоєні тим, що понад 100 000 російських військовослужбовців розміщені на кордоні з Україною, а Росія бере участь в інших дестабілізуючих акціях, спрямованих проти України.

Раніше повідомлялося, що у Південному військовому окрузі Росії розпочались військові навчання. До складу саме цього округу належить окупований Крим. Також Росія продовжує нарощувати чисельність своїх збройних сил навколо України. До того ж країна-агресор перекинула до Білорусі винищувачі Су-35С. Екіпажі літаків розпочнуть бойове чергування з протиповітряної оборони.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.