Новини
Україна

"Радіо Свобода" розпочало другий сезон подкасту "Свої серед своїх" (ВІДЕО)

Нові епізоди будуть виходити що два тижні.

"Радіо Свобода" повідомило, що сьогодні запустило на своїх подкаст-платформах другий сезон подкасту про військових "Свої серед своїх". У першому епізоді йдеться про можливості для військових розпочати після демобілізації свій бізнес і про те, як власна справа може допомогти адаптуватися до цивільного життя.

У другому сезоні формат подкасту зазнав змін: кожен епізод буде присвячений конкретній темі, яка так чи інакше є актуальною для країни, що живе в умовах повномасштабної війни, для військових, ветеранів та суспільства загалом.

"Герої подкасту — добровольці, мобілізовані, професійні військові. Хтось уже не може служити за станом здоров’я, а хтось планує залишитися в ЗСУ після закінчення війни. Але кожен ділиться своїми емоціями від війни. У другому сезоні буде ще більше історій про військовослужбовців. Поговоримо про проблеми повернення до цивільного життя, соціальні мережі та хейт, мобілізацію та багато іншого", —

авторка подкасту Наталія Патрікєєва

Нові епізоди виходитимуть що два тижні.

"Радіо Свобода" запустило подкаст "Свої серед своїх" у березні цього року. Героїнею першого випуску подкасту стала ексжурналістка, снайперка Олена Білозерська.

У першому сезоні вийшло 20 епізодів, у яких були історії людей, які долучилися до лав Сил оборони у російсько-українській війні. Послухати епізоди можна на подкаст-платформах Google, Apple, ​Spotify, у YouTube, а також на сайті "Радіо Свобода".

Останні новини: