Новини
Вишгород
Спорт
Суспільство

Питанням щодо ліквідації ДЮСШ займатиметься Генпрокуратура: Жан Беленюк

18.02.2021 Косянчук Інна 0

Народний депутат повідомив про рішення Комітету з питань молоді і спорту щодо проблемного питання діяльності мережі комунальних та державних закладів фізкультури і спорту.

Фото з Фейсбук-сторінки Жана Беленюка


Перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань молоді і спорту, народний депутат Жан Беленюк на своїй Фейсбук-сторінці розповів, що до нього надходять звернення від батьків учнів та тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл щодо прийняття рішень з реорганізації (ліквідації) цих закладів.

І поінформував, що 17 лютого Комітет з питань молоді і спорту продовжив розпочатий на минулому засіданні розгляд з колегами проблемного питання діяльності мережі комунальних та державних закладів фізкультури і спорту.

Фото з Фейсбук-сторінки Жана Беленюка

«Рішенням Комітету ми вирішили рекомендувати Генеральній прокуратурі України забезпечити представництво в суді органами прокуратури законних інтересів держави щодо виконання обов’язку забезпечення розвитку фізичної культури і спорту, у справах щодо скасування рішень органів місцевого самоврядування стосовно ліквідації комунальних закладів фізичної культури і спорту без згоди центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері фізичної культури і спорту», -

Жан Беленюк

Народний депутат пообіцяв тримати на контролі це питання.

Ситуація з Вишгородською ДЮСШ з водних видів спорту

Це стосується і Вишгородської ДЮСШ з водних видів спорту, адже проголосоване депутатами Вишгородської міської ради 28 січня рішення про реорганізацію цього позашкільного навчального закладу, який готує спортсменів всеукраїнського і світового рівня, обурило і колектив ДЮСШ, і батьків вихованців, і громадськість.

Як повідомляв «Погляд», до питання збереження Вишгородської ДЮСШ з водних видів спорту підключається все більше небайдужих людей. А голова ГО «Міжнародна ГО «Українська асоціація вітрильного спорту класу «Лазер» Ольга Лук’янцева зазначила, що схожі ситуації відбуваються по всій Україні – у Голій Пристані на Херсонщині, Болграді на Одещині тощо. 

Депутат Вишгородської міської ради Тетяна Бражнікова прокоментувала повідомлення Жана Беленюка: «Вкотре щиро дякуювам, Жане Венсановичу, за підтримку дитячо-юнацького спорту і оперативне реагування на звернення щодо збереження мережі закладів фізичної культури і спорту та недопущення порушень закону».

Скріншот з Фейсбук-сторінки Жана Беленюка

Нагадаємо, як повідомляв «Погляд», 3 лютого тренери, батьки вихованців ДЮСШ з водних видів спорту та громадськість вийшли на акцію протесту, де висловили свою незгоду із рішенням сесії Вишгородської міської ради. Вони мають намір відстояти школу, яка готує спортсменів – гордість країни.

Міський голова Олексій Момот, втім, у своєму відеозверненні заявив, що ДЮСШ з водних видів спорту фактично прийнята у підпорядкування міста без жодного майна і без тренувальної бази.

11 лютого депутати міськради прогосували за припинення рішення про реорганізацію ДЮСШ з водних видів спорту.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.