Новини
Новини світу
За кордоном

путін підписав указ про приєднання до рф окупованих територій України (ВІДЕО)

президент рф наївно припустив, що жителі окупованих територій України "стануть російськими громадянами назавжди".

президент росії володимир путін закликав Україну "негайно припинити вогонь". Про це він сказав під час свого звернення до росіян 30 вересня.

"Закликаю українську владу негайно зупинити бойові дії. Але вибір цих областей зроблено. Росія його не зрадить", –

президент росії володимир путін

Також він закликав Київ сісти за стіл переговорів і наївно припустив, що жителі окупованих територій України "стануть російськими громадянами назавжди".

"Хочу, щоб це запам'ятали всі – люди, які мешкають у Луганську, Донецьку, Запорізькій та Херсонській області, стають нашими громадянами. Назавжди. Ми разом зробимо так, щоб люди відчували підтримку. Захищатимемо Новоросію всіма наявними засобами", –

президент росії володимир путін

Згадав російський президент у своєму виступі й західні країни. За словами путіна, Захід готовий переступити через все для збереження неоколоніальної системи, натомість росія почала антиколоніальний рух, чим дуже пишається.

Крім того він фактично звинуватив Захід в організації атак на газопроводи.

"Англосаксам мало санкцій. Вони перейшли до диверсій, фактично розпочали знищення загальноєвропейської інфраструктури, на газових магістралях Північного потоку. Очевидно, хто це зробив. Кому вигідно – той і зробив", –

президент росії володимир путін

Після володимир путін підписав договір про прийняття до складу лосії – ДНР, ЛНР, Запорізької та Херсонської області.

Тим часом в офісі президента України триває спеціальне засідання РНБО, де мають прийняти важливі рішення. Прессекретар президента Сергій Никифоров у коментарі "Супільному" зазначив, що реакція Зеленського буде у відеозверненні. Натомість керівник офісу президента Андрій Єрмак написав у Telegram, що українські захисники продовжують звільняти окуповані території.

"Ми працюємо далі і звільняємо українські території. Та не звертаємо увагу на тих, кому час пити таблетки. Армія працює, Україна – єдина. Тільки вперед", –

керівник офісу президента Андрій Єрмак


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.