#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
За кордоном
Політика

Путін відмовився давати гарантії, що не нападе на Україну (ВІДЕО)

23.12.2021
Росія вимагає гарантії того, що біля їхніх кордонів не буде розміщено озброєння НАТО.

Президент Росії Володимир Путін відмовився давати гарантії, що Росія не нападе на Україну.

Про це він заявив на своїй прес-конференції.

«Наші дії залежатимуть не від переговорів, а від безумовного забезпечення безпеки Росії. У зв'язку з цим ми дали зрозуміти, що подальший рух НАТО на Схід є неприйнятним. Хіба це ми прийшли із ракетами на кордон США? Ні, це США прийшли із ракетами до нас на поріг», – повідомив Володимир Путін.

За його словами, це Захід має дати Російській Федерації гарантії безпеки.

«Ви вимагаєте від нас гарантій? Це ви маєте дати нам гарантії. Негайно. І зараз. А не забалакувати це десятиліттями», — стверджує глава Кремля.

Нагадаємо, у разі російської агресії США обіцяють розмістити війська на східному фланзі НАТО.  

Раніше повідомлялося, що Росія продовжує стягувати війська до українських кордонів. А секретна служба МІ6 повідомляє про можливий напад Росії на Україну напередодні 25 грудня.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.