Прихильники Гатненської ОТГ подали до суду на КОДА за бездіяльність
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/EE4DCF34-7D4E-47E1-A60B-EE756CD1C6A2_w1023_r1_s.jpg)
На стороні позивача з облдержадміністрацією судитимуться Гатненська і Віто-Поштова сільські ради.
Документ про адміністративний позов оприлюднила громадська організація "Майбутнє Гатного".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71856123_352708848796858_2637967611828109312_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71278492_352708878796855_4910386545594204160_n.jpg)
Один з активістів, які виступають за створення Гатненської територіальної громади, вирішив звернутись до Київського окружного адміністративного суду через те, що обласна адміністрація не надає висновку по ОТГ. На стороні позивача у суді виступатимуть і сільські ради Гатного та Віти-Поштової.
"Хочемо проінформувати вас, що 30.09.2019 року було подано адміністративний позов до Київського окружного адміністративного суду щодо визнання бездіяльності КОДА у питанні створення Гатненської ОТГ за ініціативи ГО "Майбутнє Гатного", ГО "Єдина громада - заможне село". Нагадаємо, 4 місяці поспіль ми очікуємо висновку-відповіді від КОДА. Активними мешканцями - членами громад було проведено три мирні акції під стінами КОДА, мирну акцію під Офісом Президента, де було передано лист-звернення (з підписами мешканців) щодо ситуації, яка склалась довкола Гатненської ОТГ", - повідомляють в організації "Майбутнє Гатного".
У позові вимагається визнати бездіяльність Київської облдержадміністрації та зобов'язати орган все таки надати висновок територіальній громаді.
Нагадаємо, очільник КОДА Михайло Бно-Айріян заявляв, що активісти Гатненської ОТГ не хочуть йти на діалог та приходити на заплановані з представниками адміністрації зустрічі.