Прихований підкуп виборців "Нові обличчя" компенсуватимуть з бюджету громади - Ярослав Куц
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/20201201_085041-2000x1500.jpg)
На своїй сторінці у Фейсбуці депутат Ірпінської міської ради від "Європейської Солідарності" Ярослав Куц після першого засідання новоствореного виконкому оприлюднив цифри "витрат", які ірпінські чиновники мають намір компенсувати за рахунок платників податків.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/20201201_085053-2000x1500.jpg)
Левова частка цих коштів була витрачена під час передвиборчої кампанії до місцевих рад. Саме тоді "несподівано" чиновники ІМР ("Нові обличчя") взялися до справ - будувалися майданчики на набережній, активно асфальтувалися та ремонтувалися вулиці в місті, проводилася заміна вікон у будинках, виконувалися робити з благоустрою на прибудинкових територіях. Принагідно додамо, що всі ці роботи системно супроводжувалися агітаційними зустрічами з виборцями кандидатів у депутати від партії "Нові обличчя". Спочатку відбувалася зустріч, а потім починалися "добрі справи", які зазвичай приписувлися представникам провладної партії. Насправді ж за все тепер платитиме громада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/20201201_085430-2000x1500.jpg)
"Під виглядом благих намірів по нібито розподілу коштів на медицину освіту, дрібним шрифтом сховали майже половину бюджету на прихований підкуп виборців" - зазначає Ярослав Куц.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/20201201_085436-2000x1500.jpg)
" Трішки цифр по розподілу бюджету:
Два благі моменти:
Охорона здоров’я - 4778474 = 1.99%
Освіта - 103919333 = 43.2%
Інші - суто задоволення виборчих потреб Маркушина і компанії:
Майданчики на Набережній - 13133395=5.46%
Ірпіньводоканал - 52067106=21,67%
Тротуари і підвищені переходи - 31461849 = 13%
Прибудинкові території - 4717482=1,96%
Заміна вікон в під’їздах - 2187743 =0.91%
Капремонт покрівель - 4370665=1,82% "
Відеозапис засідання можна переглянути ТУТ.
Нагадаємо, раніше «Погляд» розповідав про те, як пройшла друга сесія восьмого скликання Ірпінської міської ради. Також ми повідомляли, що сьогодні, 1 грудня, відбудеться також позачергова (третя) сесія депутатів нового (восьмого) скликання ІМР.