Новини
Надзвичайні новини

Прокуратура оскаржила вирок суду щодо зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті (ВІДЕО)

Прокуратура вимагає ухвалити новий вирок для ґвалтівників.

Прокуратура оскаржила вирок суду про сексуальне насисльство щодо неповнолітньої дівчини на Закарпатті.

Про це повідомили на сторінці Офісу Генпрокурора у Facebook.

"Закарпатська обласна прокуратура подала апеляційну скаргу з вимогою скасувати вирок Воловецького районного суду Закарпатської області та ухвалити новий вирок судом апеляційної інстанції".

У прокуратурі нагадують, що 16 березня 2023 року згаданий суд ухвалив вирок у кримінальному провадженні щодо трьох неповнолітніх осіб за фактом вчинення сексуального насильства стосовно неповнолітньої. Наразі вирок, згідно з вимогами

Кримінального процесуального кодексу, не набрав законної сили.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що Воловецький районний суд Закарпатської області засудив до двох років умовно та 60 тис. грн компенсації трьох підлітків, які вчинили групове зґвалтування 14-річної дівчини.

Міністр освіти і науки Оксен Лісовий вважає, що рішення Воловецького райсуду потребує негайної реакції правозахисників, громадських активістів, освітньої спільноти та лідерів думки.

"Те, що трапилось на Закарпатті, сам факт і вирок суду стосовно цього кричущого випадку потребують негайної синергії правозахисників, громадських активістів, освітянської спільноти та лідерів думки, аби ніякі упередження, ніякі зв'язки, ніякі стигми не стали на шляху справедливого рішення. Я як батько двох синів, як чоловік, який багато бачив у житті, стою на думці, що винен завжди лише кривдник. Крапка".

Вас також можуть зацікавити такі новини: