#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Проєкт "Добробат" шукає волонтерів для відбудови України: як долучитися?

17.05.2022
Ми створили сайт, де кожен може долучитися до відбудови країни.

Проєкт

Україна потребує твоєї допомоги у відновленні своїх міст. Проєкт "Добробат" за допомогою волонтерів та меценатів поступово відбудовує та відновлює будівлі та інфраструктуру, які знищили російські окупанти. До будівельних батальйонів долучилися понад 27 тисяч добровольців.

"Добробат" заснували радник голови Міністерства внутрішніх справ та керівник Офісу президента Віктор Андрусів та керівник Київської школи державного управління імені Сергія Нижного Ростислав Смірнов.

Наш волонтерський рух це про підтримку одне одного, наші зруйновані населенні пункти це спільний біль. Добробатівці уже доклали зусиль на Київщині. Зараз вони продовжують розчищати вулиці, розбирати завали та проводити ремонти у шести населених пунктах Чернігівської, Сумської та Київської областей.

Залежно від масштабу робіт і початкового місцезнаходження волонтерів, забезпечуємо житлом на місцях тих, хто цього потребує. Розвезення добробатівців на об’єкти здійснюють автобусами, які ми організовуємо разом із місцевими адміністраціями.

Засновник проєкту Віктор Андрусів розповідає про початок.

"Уже з перших днів війни стало зрозуміло, що окрім військових задач, українці матимуть відновити усе, що знищили війська рф. Ми створили сайт, де кожен може долучитися до відбудови країни. Українці вкотре показали неймовірну відданість та реальний патріотизм, бо за перші тижні ми отримали понад 20 тисяч заявок від людей, які готові виїжджати і працювати, багато хто це вже зробив. Продовжуємо збирати волонтерів з усієї країни, а також всіх, хто може надати будівельні матеріали, іншу допомогу. Плануємо систематизувати процеси та суттєво допомогти українцям, що залишилися без житла. Долучайтесь до нас всі, хто має таку можливість", –

радник голови Міністерства внутрішніх справ та керівник Офісу президента Віктор Андрусів

Проєкт

Разом із тим співзасновник проєкту Ростислав Смірнов додає.

"У нас вже 27 тисяч волонтерів. Варто також розуміти: розчищення та відбудова – це практична складова. Не менш важлива його символічна частина. Коли мені та іншим людям болить те, що відбувається у зруйнованих регіонах. Ми допомагаємо одне одному, допомагаємо відновлювати. Ми не на словах, а на ділі показуємо людям – ми разом. Країна єдина як ніколи. Ми пліч-о-пліч відбудуємо наші міста", –

керівник Київської школи державного управління імені Сергія Нижного Ростислав Смірнов

"Добробат" активно співпрацює з Державною службою з надзвичайних ситуацій та органами місцевої влади. Усі об’єкти, на яких працюють добровольці, проходять попередню перевірку на розмінування.

Добровольчий будівельний батальйон "Добробат" допомагає країні поступово ставати на ноги та відбудовуватися. Долучитися до нагального відновлення України може будь-хто, зареєструвавшись через наш сайт або Telegram-канал "Добробату".

Нагадаємо, лише на Київщині через війну зруйновано більше 4000 будівель

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.