Новини
Новини Київської області
Вишгород
Чорнобиль
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

Профілактичні відпрацювання акваторій у Вишгородському та Іванківському районах


Профілактичні заходи для забезпечення публічного порядку та безпеки на воді відбулися у Вишгородському та Іванківському районах області.

У них задіяли водну поліцію Вишгородського району, полк поліції особливого призначення спільно з інспекторами рибоохоронного патруля Київщини та Державною екологічною інспекцією, а також спеціалістів водного контролю і нагляду за безпекою судноплавства на річковому транспорті.

Правоохоронці перевірили понад дві сотні плавзасобів та провели профілактичні бесіди з їх водіями.

Загалом,  за період відпрацювання складено 19 адміністративних протоколів. Більшість з них – за ст. 85 (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу) та за ч.5 ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.  

За три дні зафіксовано 39 кг незаконно виловленої риби. А також вилучено дві рибальські сітки, що перебувають під забороною. Сума збитків, завданих рибному господарству склала понад 11 тисяч гривень.

Крім того, зареєстровано 2 кримінальних правопорушення: за ст. 249 (Незаконне зайняття рибним промислом), а також за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення чи зберігання наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.

Поліція Київської області