Новини компаній

Прочистка каналізації у Києві та області – що варто знати кожному

Згідно статистичних даних, приблизно раз на рік кожен мешканець міста Київ потрапляє в ситуацію, коли потрібне негайне прочищення каналізації.

Прочистка каналізації у Києві та області – що варто знати кожному - зображення

Не діяти, сподіваючись на те, що все вирішитись само по собі не можна. Якщо вчасно не провести чищення каналізації, постраждати може сусідня квартира чи навіть кілька. Швидкі дії дозволять заощадити не лише час, нерви, а й фінанси. 

Історія каналізаційної системи сягає далеких часів. Незважаючи на те, що тоді вона була досить простою, люди розуміли, що за нею потрібен догляд. Він полягає як у прочистці каналізації, так і в правильній експлуатації. І перша, і друга умова актуальна в наші часи, особливо враховуючи той факт, що зараз система набагато складніша, тому нехтування цими правилами може призводити до серйозних наслідків. Звісно саме собою засмічення виникнути не може – є низка причин, які призводять до його появи. Грамотний підхід до вироблення плану дій ліквідації засмічення - гарантія того, що усунення засорів каналізації дасть позитивний результат.

Прочистка каналізації у Києві та області – що варто знати кожному - зображення

Коли потрібна прочистка каналізацій та як її проводять?

На те, що необхідна прочистка каналізації, вказують такі «симптоми»:

Уповільнений стік рідини, її застій у раковинах;

Видиме підвищення рівня води в унітазі;

Поява виразного неприємного запаху, що поширюється в будинку.

Будь-яка з цих ознак – попереджувальний сигнал, що вказує на необхідність усувати пробку самостійно або замовити у професіоналів послуги з очищення каналізації: https://mtsewer.com.ua/services/mts-prochistka-trub/

Вирішити питання про те, чи звертатися за сторонньою допомогою, слід ґрунтуючись на масштабі проблеми. Якщо пробка утворилася дуже далеко або в труби потрапив сторонній предмет, виправити ситуацію зможе тільки професійне чищення каналізації. Це свідчить, що впоратися без належного досвіду, знань і спеціального обладнання нереально. Наявність всього раніше перерахованого дозволяє підібрати оптимальний ефективний метод ліквідації засмічення. Безпосередньо чищення каналізації передбачає низку маніпуляцій, завдяки яким вдасться повернути початкову пропускну здатність труб. Швидкість, з якою просувається робота, безпосередньо залежить від рівня складності, масштабу проблеми. Від цих факторів залежить і ціна чищення каналізації.

Які прийоми використовують для чищення?

Перший прийом полягає у використанні спеціальних засобів, до складу яких входять компоненти, що роз'їдають застряглий жир та сміття, що накопичились в каналізаційній системі. Подібне очищення каналізації підходить для незначних забруднень. Але якщо перешкода утворилася далеко від зливного отвору, немає сенсу використати подібну побутову хімію. Ще один, так званий домашній прийом полягає у використанні тросика, за допомогою якого можна усунути певні типи засмічень. 

Складний аварійний випадок потребує іншого підходу. Тут уже прочищення каналізації неможливе без використання сучасного обладнання. Щодо методів – існують два основні:

Механічний – суть його полягає в усуненні пробки за допомогою спеціального агрегату, до якого приєднано шланг із насадками різного виду. Сантехнік змінює наконечники, залежно від характеру засмічення. Дуже часто чистка каналізації відбувається саме таким чином: Механічний метод прочищення каналізації застосовується для труб діаметром від 50мм до 200мм, довжина яких не перевищує 50м. Такий метод прочищення каналізації застосовується як для прочищення каналізації всередині квартири, так і основного стояка всередині будинку. Відкладення всередині каналізаційної системи забираються механічним впливом за допомогою електромеханічного апарату Rothenberger  R600. 

Гідродинамічний - в систему під великим тиском подається вода, що змітає на своєму шляху всі перешкоди, не порушуючи цілісність каналізації.

Кого кликати на допомогу?

Кожен хоче, щоб умільці, які приїхали на «місце події», швидко і якісно впоралися зі своєю роботою. Приватний майстер, який надає послуги з прочищення каналізації або викачування ям, не завжди має необхідний рівнем кваліфікації. Тому більш надійно довіряти вирішення проблеми професіоналам, які працюють офіційно. 

Оскільки неприємність може виникнути у будь-який час дня та ночі, завжди тримайте під рукою номер компаній, які працюють цілодобово.У складних випадках краще не витрачати час, намагаючись вирішити все самостійно, а одразу викликати професійну бригаду. Так ви зможете уникнути додаткових ускладнень, таких, як пошкодження цілісності труб. 

Обираючи професійних надавачів послуг звертайте увагу на такі параметри:

Надання послуг у режимі 24/7, офіційна реєстрація компанії за профілем діяльності, наявність професійного обладнання. Оптимальне співвідношення цін, якості і швидкості виконання робіт.

Компанія МонтажТехСервіс є партнером Водоканал Київ, співробітництво підтверджено договором. Компанія «Монтаж Тех Сервіс» працює у цілодобовому режимі, повертаючи спокій, комфорт мешканцям столиці. Прочищення каналізації у Київській області та столиці – те, в чому компанія досягла висот.  Сервіс дбає про репутацію і працює на результат. Ще одна перевага – послуги коштують недорого.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.