Телепроєкти
Pro Bono

PRO BONO Вони наживаються на стареньких


Стареньких обманюють! В Україні набирають оберти схеми, за якими "добрі благодійники" зголошуються утримувати людей похилого віку до смерті в обмін на квартиру. Врешті, бабусі та дідусі страждають від неуважного догляду та недостатнього утримання, але не можуть вийти із залежних відносин - адже вже підписали договір. А деякі опікуни умисно сприяють смерті підопічних.

У новому випуску PRO BONO ми розповімо як позбутися нав'язливої опіки та відновити права на майно. Юридичну консультацію надає адвокат та правозахисник Роман Титикало.

Запрошуємо до зйомок у нашій наступній програмі! Якщо маєте юридичну проблему, яка потребує вирішення - напишіть листа з описом вашої проблеми на адресу probono@poglyad.tv або залиште коментар під цим дописом. Ваша ситуація може потрапити до нашої наступної програми! Проблема отримає розголос. А ви - консультацію від кваліфікованого юриста. Не втрачайте шанс! Чекаємо на ваші заявки.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.