#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Проекти
Pro Bono

PRO BONO Патронатне виховання

20.05.2021 новин Погляд

Патронат над дитиною - "професійне материнство"

Майже 110 тисяч дітей в Україні перебувають в інтернатах. 93% з них мають хоча б одного з батьків. Проте вимушені жити та навчатися у інституційних закладах, а не родинах, через бідність, залежність та неблагополуччя батьків. Більшість потрапляють до інтернатів тимчасово, а залишаються надовго. Адже процеси позбавлення батьківських прав, усиновлення чи влаштування в прийомну родину довготривалі. Єдина можливість не потрапити до інтернату - це виховання у родині патронатної виховательки. Як виглядають професійні мами та у чому полягає їх робота - у програмі. Запрошуємо до зйомок у нашій наступній програмі! Якщо маєте юридичну проблему, яка потребує вирішення - напишіть листа з описом вашої проблеми на адресу [email protected] або залиште коментар під цим дописом. Ваша ситуація може потрапити до нашої наступної програми! Проблема отримає розголос. А ви - консультацію від кваліфікованого юриста.

Не втрачайте шанс! Чекаємо на ваші заявки.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.