Новини
Україна

Притула натякнув на причетність українців до вибухів на російських нафтобазах (ВІДЕО)

Волонтер Сергій Притула натякнув, що до "бавовни" в Росії можуть бути причетні українці. Він нагадав, як раніше люди донатили на дрони.

Український волонтер Сергій Притула прокоментував "бавовну" на російських нафтобазах.

У своєму твітері він опублікував відео з моментом запуску дрону.

"Що ж… Ми не можемо ні підтвердити, ні спростувати, але деякі російські нафтобази останнім часом переживають не найкращі часи. Наприклад, Ільський нафтопереробний завод на Кубані. Оце так збіг".

Притула також нагадав про великий збір "На помсту", який організував разом з активістом та волонтером Сергієм Стерненком, завдяки якому вдалося придбати майже півтори сотні дронів-камікадзе з різною дальністю польоту.

"Памʼятаєте наш великий збір коштів "На помсту"? Дрони-камікадзе UAV з дальністю польоту до 1 000 км. Що ж… Ми не можемо ні підтвердити, ні спростувати, але останнім часом на деяких російських нафтобазах було нелегко. Наприклад, Ільський нафтопереробний завод на Кубані. Який збіг обставин!".

Збір "На помсту" розпочали 10 жовтня 2022 року, коли росія вперше атакувала українську енергетичну інфраструктуру. Тоді зібрали 352 мільйони гривень. За ці гроші придбали 142 дрони, серед них 50, що здатні летіти на 800 км, 50 — на 30 км і 42 — на 200 км.

Нагадаємо, уночі 4 і 5 травня (два дні поспіль) сталась пожежа на Ільському нафтопереробному заводі у Краснодарському краї, місцева влада заявила про атаку дронами. 4 травня безпілотники також атакували і Новошахтинський завод нафтопродуктів у сусідній Ростовській області.


Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.