Новини
Україна
Київщина
Бориспіль

Президент не звертався до в.о. глави СБУ після скандалу з секретарем Бориспільської міськради

17.07.2019 Оксана Кириленко 0

10 липня під час наради Володимир Зеленський “попросив” секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка покинути залу. Причиною цього стало те, що президент переглянув у інтернеті біографію Годунка у якій зазначалося, що Ярослав Миколайович був частково засуджений за розбій.
Після цього Годунок заявив, що збирається подати до суду на Президента України Володимира Зеленського, якщо той не вибачиться.

“Я шокований поведінкою президента. Я є ніяким не судимим. Мене бентежить, що на цю хвилину президент європейської країни дає вказівку керівнику СБУ мене переслідувати. Навіщо мене переслідувати. Я завтра сам прийду в СБУ. Я не маю відношення до корупційних схем”, – сказав Годунок.

Однак в.о глави СБУ Іван Баканов повідомив, що президент не телефонував йому із приводу Годунка, розповідає  Liga.net.

Під час брифінгу 16 липня представники ЗМІ запитали у Баканова, чи телефонував йому Зеленський із приводу бориспільського "чорта".

Баканов не відразу зрозумів, про кого йде мова, тому журналісти нагадали йому, що Годунок - це "той самий чоловік, якого президент назвав" той чорт "в Борисполі" і обіцяв зателефонувати главі СБУ, щоб вирішити питання.

"А яким чином?" - поцікавився Баканов.

Такого дзвінка від президента Баканов так і не пригадав: "Ні, такого дзвінка не було".

Нагадаємо, що після того, як емоції вщухли Ярослав Годунок заявив, що не хоче бути використаним у інформаційній війні проти президента.