Новини
Україна
Новини Київської області
Київ

Президент закликав українців найближчими днями не ігнорувати сигналів повітряної тривоги

Також Зеленський попросив громадян України дотримуватися розпоряджень щодо громадського порядку та комендантської години.

Президент закликав українців найближчими днями не ігнорувати сигналів повітряної тривоги - зображення

Президент України Володимир Зеленський під час свого звернення за підсумками 72-го дня війни закликав українців найближчими днями не ігнорувати сигналів повітряної тривоги.

"Прошу всіх наших громадян – і особливо цими днями – не ігнорувати сигналів повітряної тривоги. Будь ласка, це ваше життя, життя ваших дітей. А також чітко дотримуватися розпоряджень щодо громадського порядку та комендантської години, які є в містах і громадах.

Обов'язково дотримуйтеся, будь ласка, заборони на відвідування лісів у тій місцевості, яка була окупована. Там зберігається велика загроза від мін і розтяжок, які залишилися після російських військових", –

Президент України Володимир Зеленський

Варто зазначити, що влада Київської області також закликала мешканців бути максимально пильними в ці дні.

До слова, в Києві попри розмови напередодні запроваджувати комендантську годину 8 та 9 травня військове командування поки не планує. Також, за словами мера столиці Віталія Кличка, місто в ці дні ніяких заходів проводити теж не планує. Натомість киян закликали відмовитися в ці дні від масових гулянь та відпочинку на природі. Бути уважними і дотримуватися правил безпеки воєнного часу.

Нагадаємо, цьогоріч 8–9 травня Україна відзначатиме під гаслом "Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.