Новини
Україна

Президент України зустрівся зі Спікеркою Сеймасу Литви (ВІДЕО)

Володимир Зеленський: "Ми обговорили нагальні потреби для посилення обороноздатності України, результати першого Глобального саміту миру у Швейцарії".

Сьогодні, 18 червня, президент України Володимир Зеленський зустрівся зі спікеркою Сеймасу Литви Вікторією Чмілітє-Нільсен. Сторони обговорили потреби для посилення обороноздатності України та співпрацю в контексті інтеграції нашої країни до Європейського Союзу й НАТО.

Зеленський подякував за важливу політичну підтримку з боку Сеймасу. І, звісно, – за надану Литвою військову та гуманітарну допомогу, а також участь у реалізації Української формули миру.

"Ми обговорили нагальні потреби для посилення обороноздатності України, результати першого Глобального саміту миру у Швейцарії, подальші кроки в напрямі встановлення справедливого миру в Україні та співпрацю в контексті інтеграції нашої країни до Європейського Союзу й НАТО", – написав глава держави.

За словами голови Верховної Ради Олени Кондратюк, візит спікерки Сейму Литви важливий для розвитку міжпарламентської співпраці.

Читайте також:

  • Литва допоможе реставрувати 100 картин Марії Примаченко;

  • Литва – Україні: надсилає дрони та генератори.


    Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.