Представники Київщини на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед юнаків
У Кременчузі завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2003-2004 років народження.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72335162_2404348119647530_6984445537235763200_n.jpg)
У складі команди КЗ КОР «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» з Білої Церкви взяли участь вихованці відділення греко-римської боротьби. Загалом на змаганнях було заявлено понад 270 учасників.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72404736_2404348142980861_807480252811968512_n.jpg)
Переможцями чемпіонату стали Грушовий Данило - вагова категорія 110 кг та Гербич Артур - вагова категорія 48 кг. Ліцеїст Яшкін Кирило здобув бронзу в ваговій категорії 80 кг, Погребний Роман у підсумку посів п’яте місце.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73304030_2404348129647529_5333320496446439424_n.jpg)
"Вітаємо наших вихованців та їх тренерів і бажаємо подальших успіхів!", - йдеться на сторінці спортзакладу.