Новини
Новини Київської області

Правоохоронці Київщини отримали сучасні кінологічні автівки від фонду Баффета

Уперше в Україні правоохоронці отримали унікальні кінологічні авто для перевезення службових собак.

Правоохоронці Київщини отримали сучасні кінологічні автівки від фонду Баффета - зображення

Правоохоронці Київщини отримали сучасні кінологічні автівки від фонду Баффета, повідомляють на Facebook-сторінці Погляд Київщина  – інформаційна агенція.

Уперше в Україні правоохоронці отримали унікальні кінологічні авто для перевезення службових собак.

За інформацією поліції, чотири спецмобілі Toyota Hilux прибули для кінологів із Нідерландів.

Машини призначені для перевезення одразу 4-х поліцейських собак. Автомобілі обладнані сучасною системою кондиціювання, завдяки чому можна транспортувати службових собак у будь-яку пору року та температурний режим буде завжди комфортним для чотирилапих. Також в авто наявна система водопостачання.

"Під час візиту на Київщину Говард Баффет особливо відмітив роботу Кінологічного центру. Першою допомогою філантропа були 10 бельгійських вівчарок, які зараз працюють та мають результати. Ми дякуємо Говарду Баффету за колосальну підтримку. Автомобілі будуть слугувати безпосередньо громаді Київщини. Позашляховики є дуже потужними і важливо відмітити, що вони були спеціально перероблені в Нідерландах фахівцями всесвітньо відомого кінологічного центру. Відтепер служба з чотирилапими нашими помічниками буде надзвичайно комфортною", –

йдеться у повідомленні.

Відзначимо, що Говард Баффет очолює фундацію Howard G. Buffett Foundation, робота якої спрямована на вирішення питань військових конфліктів, продовольчої безпеки та забезпечення громадської безпеки.

Нагадаємо, що фонд Говарда Баффета передав поліції Київщини 10 бельгійських вівчарок Малінуа для роботи під час воєнного стану.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.