Новини
Україна
Ірпінь

Кінологічний центр в Ірпені отримав 10 бельгійських вівчарок

Собак передав Фонд Говарда Баффета.

Кінологічний центр в Ірпені отримав 10 бельгійських вівчарок - зображення

Фонд Говарда Баффета передав поліції Київщини 10 бельгійських вівчарок Малінуа. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

"Щиро вдячний Фонду Говарда Баффета, який передав поліції Київщини 10 бельгійських вівчарок  Малінуа для роботи під час воєнного стану.

Вперше кінологи Національної поліції України отримали службових собак з одного із найбільш авторитетних Кінологічних центрів Європи", –

начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов

Зазначається, що собаки мають відновити потенціал кінологічного центрв в Ірпені, який під час активних бойових дій в області був частково зруйнований. Тоді деякі собаки були поранені, одна загинула.

Окрім пошуку зброї, вибухівки, слідової роботи та активній допомозі правоохоронцям на деокупованих територіях, вівчарок планують залучити й в племінній роботі з метою розведення службових собак з високими робочими і екстер’єрними показниками для правоохоронних органів України.

Чим особлива бельгійська вівчарка Малінуа?

Читайте також в матеріалі "Погляду" про чотири тижні окупації Ірпеня очима кудлатого дворняги Кузі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.