Економіка
Обухівський район

Працівниця сільради на Обухівщині завдала збитків на понад 1,7 млн грн під час закупівлі одягу для ЗСУ

Під час закупівлі військового одягу безпідставно перерахувала понад 1,7 мільйона гривень.

Працівниця сільради на Обухівщині завдала збитків на понад 1,7 млн грн під час закупівлі одягу для ЗСУ - зображення

Уповноважена з питань звітності та тендерних закупівель здійснювала організаційні функції сільської ради на Обухівщині. Під час закупівлі військового одягу безпідставно перерахувала понад 1,7 мільйона гривень.

За фактом службової недбалості Обухівська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно цієї службової особи.

Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

"Встановлено, що у 2022 році за результатами проведеного тендеру сільська рада закупила 320 комплектів зимового військового спорядження для добровольчого формування територіальної громади за ціною, яка перевищує ринкову вартість у 1,7 млн грн", —

пишуть у прокуратурі.

Зазначається, що обвинувачена, під час купівлі спорядження внесла до офіційних документів неправдиві відомості, значно завищивши обсяги й вартість закупівель. Так правопорушниця придбала 320 комплектів одягу на які перерахувала майже 4 мільйони гривень.

"Дії службової особи призвели до безпідставного перерахування бюджетних коштів на рахунок переможця тендеру. Таким чином громаді завдано збитків на вказану суму у 1,7 млн грн", —

додають слідчі.

Також до суду скерували обвинувальний акт стосовно сільського голови, який прийняв та підписав видаткові накладні за результатом поставки зазначеного спорядження і забезпечив перерахування коштів з місцевого бюджету.

Нагадаємо, наприкінці 2022 року, ОТГ закупила декілька сотень комплектів зимової військової форми для добровольчого формування територіальної громади на Київщині на 2,5 млн грн. Детективи з’ясували, що поставлені підприємством куртки, штани, кофти і шапки неякісні та не відповідають умовам договору й тендерній документації.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.