Новини
Буча
Суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Посмертне звання сержанта учаснику АТО та розпуск «Свободи» у Бучі


Присвоєння герою російсько-української війни Олександру Єрощенку військового звання сержанта (посмертно), розпуск фракції партії «Свобода», фінанси та ДПТ під садибну забудову.

Це основні миттєвості 74-ї сесії Бучанської міської ради, що відбулася 27 лютого.

На початку сесійного засідання військовий комісар Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату Володимир Кондратенко зачитав витяг з наказу міністра оборони України.

У документі йдеться про присвоєння молодшому сержанту Олександру Єрощенку – герою російсько-української війни – військового звання сержанта (посмертно).

Мужній воїн загинув 14 лютого 2015 року під час штурму російськими терористами українських позицій, коли Олександр кинувся рятувати пораненого побратима.

Але, на жаль, не помітив одну з ворожих вогневих точок. Хоча й був у бронежилеті, проте куля пройшла збоку…

Присутні у залі вшанували пам'ять Почесного громадянина м. Буча Олександра Єрощенка хвилиною мовчання.

Мама героя – Наталія Дубчак – закликала не забувати про воїнів, які віддали своє життя за незалежну Україну, а також про їхні родини, які втратили своїх близьких. Навіть найменша увага здатна зігріти серце та розрадити душу.

На сесії повідомили про розпуск фракції партії «Свобода» у Бучанській міській раді, до якої входили депутати Іван Окоєв, Олександр Животовський та Олександр Ямненко.

Пізніше стало відомо, що Іван Окоєв вирішив скласти свої депутатські повноваження та вийти з лав партії.

Під час сесійного засідання затвердили звіт щодо виконання бюджету м. Буча за 2019 рік: по доходах – майже 525 млн грн, по видатках – понад 513 млн грн.

Дискусію викликало звернення БМР до керівництва держави та депутатів Верховної Ради України щодо проведення земельної реформи в нашій країні. Питання стосувалися до його формулювання.

Також ухвалювали детальні плани територій для розміщення житлової садибної та іншої забудови на території Бучі й Луб’янки.